OGŁOSZENIA 04.04.-11.04.2021

 1. Dziś najważniejsza uroczystość naszej wiary niedziela Zmartwychwstania. Z tej okazji życzę Wszystkim by wiara w Chrystusowe zwycięstwo nad śmiercią i nadzieja naszego zmartwychwstania do szczęścia wiecznego przenikała serce każdego z Was.

 

 1. Trwamy w oktawie Wielkanocy. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny Msze św. w porządku niedzielnym o 9.00 i 11.00, składka przeznaczona na KUL i UPJPII.
  Msze święte w dni powszechne o 18.00

 

 1. W przyszłą niedzielę przypada niedziela Miłosierdzia Bożego.

 

 1. Bóg zapłać za ofiary z niedzieli palmowej na WSD oraz ofiary składane przy krzyżu na pomoc w utrzymaniu miejsc kultu w Ziemi Świętej.

 

 1. Bóg zapłać wszystkim którzy przyczynili się do uświetnienia liturgii Wielkiego Tygodnia:
  za sprzątanie kościoła i ofiary, dekoracje Grobu i Ciemnicy, przystrojenie kościoła w kwiaty, oprawę liturgiczną, muzyczną, przygotowanie ognia, dyżury modlitewne oraz niesienie baldachimu i feretronów w czasie procesji.

 

 1. Ksiądz biskup mianował nowego tymczasowego administratora Rektoratu pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Gorzkowie. Został nim ks. dr Jacek Zagórowski. Ma on pełnić zadania rektora przy jednoczesnym pełnieniu funkcji penitencjarza w Bochni. Posługę w Gorzkowie rozpocznie od wtorku.

 

Informuję, że numer komórkowy 881 495 179 którym posługiwałem się w Gorzkowie
zostanie przekazany następcy i pozostaje jako telefon parafialny obok numeru stacjonarnego 14 611 22 82

 

 1. O sprzątanie kościoła prosimy państwa: Elżbietę i Waldemara Kalińskich, Magdalenę i Marka Trepa, Alicję i Marka Studzińskich

 

 1. Wczoraj odszedł do Pana śp. Piotr Gorczyca. Pogrzeb w czwartek o 10.00. Różaniec 9.30. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie

 

 1. Jutro kończę moją posługę w Gorzkowie. Jeśli Bóg pozwoli już za tydzień w poniedziałek rozpocznę posługę na misji św. Antoniego w Bimbo w Republice Środkowoafrykańskiej. Polecam siebie oraz moich parafian Waszej modlitwie. Za Was moich Gorzkowskich parafian będę sprawował Mszę św. 20.04 dziękując za wszelkie dobro i prosząc o Bożą opiekę nad Wami. Dane kontaktowe na stronie: misjewkongo.diecezja.tarnow.pl