Święto św. Szczepana – 26 grudzień 2019.

Bóg zapłać za złożone ofiary na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

W liturgii tygodnia:

Piątek – Wspomnienie św. Jana Ewangelisty. Msza Święta o 17.oo. poświęcenie wina.

– Sobota – Wspomnienie św. Młodzianków Męczenników.

O 14.30 Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu.

O 17.oo Msza Święta z niedzieli.

– Niedziela – Święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa.

Msze Święte o 9.oo i o 11.oo.

Kolęda Misyjna Dzieci. Rozesłanie kolędników misyjnych na Mszy Świętej o 11.oo.

Bardzo proszę, aby dzieci włączyły się w to kolędowanie, proszę o opiekę nad nimi  i przyjęcie ich do swoich domów.

Dziękuję za posprzątanie kościoła i dekorację kwiatami.

Dziękuję za Panu Jackowi Wodzie za zaprojektowanie i wykonanie szopki. Państwu: Monice Woda, Paulinie Kozik, Kindze Stokłosa, Monice Płonka, Agnieszce i Łukaszowi Kijak, Patrykowi Kozik, Łukaszowi Kozik za dekorację szopki i choinek przy niej.

Dzieciom dziękuję za wykonane ozdoby.

Dziękuję Państwu: Monice i Dawidowi Tobiasz, Andrzejowi Górce, Danucie i Władysławowi Szewczyk za dekorację choinek w kościele. Pani Marii Kasperczyk; Państwu Barbarze i Józefowi Ruczkowskim za nowe bombki ofiarowane do kościoła.

Dziękuję Państwu Alicji i Markowi Studzińskim za darowanie choinki stojącej przed kościołem. Za jej przywóz, ustawienie i oświetlenie dziękuję Panom Markowi Kasperczykowi, Piotrowi Wodzie i Jackowi Wodzie.

Dziękuję za przygotowanie liturgii Pasterki i Mszy Świętych Świątecznych Panu organiście, Paniom i Panom, którzy przygotowali liturgię słowa. Dziękuję Państwu Lidii i Piotrowi Mroczek, Bernadecie i Stanisławowi Klich za przygotowanie oprawy Pasterki i wszystkim młodym, a zwłaszcza dzieciom, którzy włączyły się w to przygotowanie. Dziękuję Liturgicznej Służbie Ołtarza.

Bardzo dziękuję naszym Gościom i wszystkim Parafianom za tak liczny udział  w Pasterce i Mszach Świętych w Uroczystości Bożego Narodzenia.