Zespół Confessio

Powiększ obraz

CONFESSIO – WYZNANIE

Zespół powstał w styczniu 2014 roku i regularnie posługiwał podczas mszy świętych, modlitw o uzdrowienie, adoracji, wieczorów uwielbienia, festynów charytatywnych. W ciągu roku zespół składa się z 8 osób i w takim składzie działa w ciągu roku. Jednak w trakcie wielkiego postu zespół rozszerza skład i działalność ale o tym niżej :

Ślad losu – od tego wszystko się zaczęło 2007 roku grupa przyjaciół podjęła się próby odtworzenia drogi krzyżowej, która powstała w WSD o. Redemptorystów w Tuchowie w 1983 napisana przez kleryków o.Andrzeja Wodke i Wojciecha Skroboszewskiego. 2007 roku do współpracy zaprosiliśmy Chór o. Paulinów z Krakowa a w 2008 roku dołączył do składu chór Puelle Sancti Pauli z Bochni oba prowadzone wówczas przez Piotra Mroczka. W roku 2009 zakończyła się współpraca z Chórem Paulinów a do składu dołączyli studenci ASO w Krakowie i liczni przyjaciele z Limanowej.

W roku 2013 ziarno Śladu znów zaczęło kiełkować wtedy do współpracy zaprosiliśmy chór Velato z Limanowej, który dzięki prowadzącej go Joasi podjął się wykonania Śladu wraz z przyjaciółmi z Limanowej, Bochni i okolic skład się poszerzył o wielu młodych muzyków i śpiewaków i cały czas się poszerza.

Więcej informacji:  http: //www.facebook.com/confessio.zespol


Die ueberwachung-apps.com/whatsapp-hacken-die-top-methoden rechts- und staatswissenschaftliche fakultät münster 1902 1952.